Newsletter

Vložte svůj e-mail


X
X
SICILY

Poptávka

Plážový dům s hezkým pozemkem


X

Plážový dům s hezkým pozemkem

Villa Mimma je plně zařízený plážový dům na sicilském pobřeží, východně od Palerma. Má tři ložnice a dvě koupelny a je to rodinný dům v klidné části v Campofelice. Vkusně zařízený a skvěle udržovaný dům je připraven k okamžitému nastěhování.

Lokalita se nachází přímo na severním pobřeží Sicílie a pouhých patnáct minut od krásného plážového městečka Cefalù, které je proslulé svou ikonickou skálou a starým městem zapsaným na seznamu světového dědictví UNESCO.
Tato nemovitost, obklopená 900 m2 udržované zahrady, je elegantní, pohodlná a mimořádně prostorná. 

Do domu postaveného ve dvou podlažích s charakteristickou dlouhou šikmou střechou se vchází přes chodbu, která vede do kuchyně, technické místnosti-jednolůžkové ložnice pro hosty s kabinovou postelí a velmi prostorného obývacího pokoje s krbem. Přízemí doplňuje velká ložnice a koupelna. Kompaktní točité schodiště vede do prvního patra, kde se nachází druhá ložnice a vlastní koupelna. Nemovitost také těží z uzavřené verandy.

O nemovitost je dobře postaráno. Nábytek je moderní a velmi praktický. Všechna okna jsou nová a dobře zasklená, opatřená dřevěnými okenicemi v klasickém sicilském stylu a sítěmi proti hmyzu.

Venku najdete velkou zastřešenou terasu s krásným pevným kamenným grilem. Na zahradě je rozlehlý trávník s odolnou trávou, speciálně vybranou tak, aby se jí dařilo i v suchém středomořském klimatu. Soukromá studna zajišťuje nezávislé zásobování vodou, což je v této části světa další obrovská výhoda. Pozemek s palmami a živými ploty vám zajistí dostatek soukromí. Prostor doplňují okrasné rostliny z místních zdrojů. Jemné šumění Tyrhénského moře, které je vzdálené jen pár kroků vám navodí příjmenou atmosféru. A k dispozici je i kryté parkoviště mimo silnici pro dvě auta.

K moři je přístup pouze pár set metrů, do Cefalů trvá cesta přibližně 30 minut a do Palerma přibližně 45 minut.

Poplatky související s koupí nemovitosti: 12-15% z prodejní ceny + provize 3% bez DPH, minimálně 4 000 EUR
Odkaz na mapu je pouze orientační.

Lokalita Campofelice di Roccella
Cena € 320 000
Dispozice 7 pokojů, 3 ložnice, 2 koupelny
Rozloha 100 m2
Mapa goo.gl
Makléř David Kožuský
+420 723 767 929
3
2
100

Naše nejlepší nabídky

Malý dům po rekonstrukci
Pollina
2
1
112
€50.000
Hezký apartmán v centru městečka
Castelbuono
2
1
111
€120.000
Ideální pozemek pro vlastní dům
Castelbuono
0
0
4000
€52.000
Více nemovitostí
Přihlaste se k našemu newsletteru Přihlásit se

Nabízíme již 10 let spolehlivé služby v oblasti developmentu a realitních služeb.
© 2023 AdSquad