Newsletter

Vložte svůj e-mail


X
X
SICILY

Poptávka

Pozemek Giardina


X

Pozemek Giardina

Pozemek Giardina o výměře 4000 m2 který zůstává nezastavěný, má stavební povolení na stavbu domu o ploše 170 m2 a bazén. Může by to být luxusní vila na samotě s nádherným výhledem na okolní hornatou krajinu.
 
Pozemek Giardina se nachází na svahu u středověkého městečka Castelbuono, v přírodním parku Madonské vrchy. Madonie jsou zeleným, slunným rájem pro turisty, milovníky přírody a gurmány, s výhledem na Tyrhénské moře na severním pobřeží Sicílie. Castelbuono je malé městečko s necelými deseti tisíci obyvateli a veškerou občanskou vybaveností pro každodenní život. Dvacet minut cesty odtud leží Cefalù, památka zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO a dalších padesát minut cesty je vzdáleno rychle se rozvíjející Palermo s mezinárodním letištěm, odkud se dostanete do všech hlavních evropských destinací.

Pozemek je již napojen na elektřinu a obecní vodovod  a má také malou studnu. Jsou zde vysázeny duby, jasany a samozřejmě klasickými sicilskými olivovníky. Z kopcovitého svahu je krásný výhled a v noci se nedaleká městečka Geraci, San Mauro a Pollina rozsvěcují jako malá souhvězdí v kopcovitém terénu.

Prodávající je architekt, který pozemek koupil s úmyslem postavit zde vlastní nemovitost a již obdržel stavební povolení na projekt, který je vysoké úrovni. Prodávající by byl ochoten vyjednat velmi rozumný poplatek za použití svých návrhů.

Vytvořte si vlastní domov v krásném prostředí a blízkosti moře.

Poplatky související s koupí nemovitosti: 12-15% z prodejní ceny + provize 3% bez DPH, minimálně 4 000 EUR
Odkaz na mapu je pouze orientační.

Lokalita Castelbuono
Cena € 52 000
Dispozice 0 pokojů, 0 ložnice, 0 koupelny
Rozloha 4000 m2
Mapa goo.gl
Makléř David Kožuský
+420 723 767 929
0
0
4000

Naše nejlepší nabídky

Malý dům po rekonstrukci
Pollina
2
1
112
€50.000
Hezký apartmán v centru městečka
Castelbuono
2
1
111
€120.000
Ideální pozemek pro vlastní dům
Castelbuono
0
0
4000
€52.000
Více nemovitostí
Přihlaste se k našemu newsletteru Přihlásit se

Nabízíme již 10 let spolehlivé služby v oblasti developmentu a realitních služeb.
© 2023 AdSquad