Newsletter

Vložte svůj e-mail


X
X
SICILY

Poptávka

Vila Elisa


X

Vila Elisa


Vila Elisa stojí pár metrů od silnice, ohraničená kamennou zdí a elegantním živým plotem. Z hlavní silnice vede dvojitá brána na krátkou příjezdovou cestu se samostatnou garáží, nebo vás vstup pro pěší dovede přímo ke vstupním dveřím.

Hlavní budova má 115 m2 obytné plochy. Vcházíte do velkého obytného prostoru, obývacího pokoje a jídelny plynule přecházejícího širokým obloukem do kuchyně. Venku je dlouhá krytá terasa, stinná a chladná, ideální pro nejžhavější chvíle intenzivního sicilského léta.
V přízemí se nachází dvojice dvoulůžkových ložnic, každá s výhledem do zahrady, a koupelna s elegantní červenou šachovnicovou podlahou a sprchovým koutem. V patře je další dvojice ložnic, větší a s pevnými úložnými skříňkami výhledem do zahrady, dokonce i na kousek moře.

Bezkonkurenční výhled je však z obrovské střešní terasy o rozloze 30 m2, která je jistě předurčena k tomu, aby se stala vaší základnou pro nespočet šťastných odpolední a rušných letních večerů díky panaramatickému výhledu.
Samostatně stojící vila Elisa na rozsáhlém, ale dobře udržovatelném pozemku o rozloze 400 m2 je ze všech stran obklopena zahradou. Malý zelený trávník je dobře udržovaný a čtveřice impozantních palem tvoří nádherný dojem z tohoto zeleného prostoru. Hustý živý plot zaručuje klid a soukromí. Pro tak důležité stolování pod širým nebem je k dispozici pevně zabudovaný gril.
Vila má vlastní vodovod a zásobník vody, stejně jako septik na odpadní vodu. Je samozřejmě napojen na hlavní přípojku elektřiny, i když kuchyně je napájena z přenosných plynových nádrží, které lze levně objednat u místních dodavatelů, kteří je dodají přímo na pozemek a dokonce provedou instalaci nové bomby.
V současné době není k dispozici žádný systém vytápění, ačkoli by bylo možné jej doplnit, pokud byste uvažovali o Villa Elisa pro plnohodnotné přestěhování na Sicílii.  Můžete se však spolehnout na vynikající pokrytí mobilním signálem a vysokou rychlost stahování dat. 

Město Notu je známo svou histotrií, naleznete zde veškeré služby. Cesta do katánie nezabere více než 1:15h.
Místní kouzelné trhy nabízejí čerstvé lokální potraviny včetně plodů moře.


Poplatky související s koupí nemovitosti: 12-15% z prodejní ceny + provize 3% bez DPH, minimálně 4 000 EUR
Odkaz na mapu je pouze orientační.

Lokalita Reitani
Cena € 320 000
Dispozice 6 pokojů, 4 ložnice, 2 koupelny
Rozloha 115 m2
Mapa goo.gl
Makléř David Kožuský
+420 723 767 929
4
2
115

Naše nejlepší nabídky

Malý dům po rekonstrukci
Pollina
2
1
112
€50.000
Hezký apartmán v centru městečka
Castelbuono
2
1
111
€120.000
Ideální pozemek pro vlastní dům
Castelbuono
0
0
4000
€52.000
Více nemovitostí
Přihlaste se k našemu newsletteru Přihlásit se

Nabízíme již 10 let spolehlivé služby v oblasti developmentu a realitních služeb.
© 2023 AdSquad