Newsletter

Vložte svůj e-mail


X
X
SICILY

Poptávka

Vila Valeria


X

Vila Valeria


Villa Valeria je velká nemovitost na rozlehlém pozemku s výhledem na moře a je to venkovský dům se čtyřmi ložnicemi a dvěma koupelnami, který stojí na okraji města Caronia v centru severního pobřeží Sicílie. Leží na úpatí parku Nebrodi, 40 km východně od Cefalú.
S 260 m2 vnitřního prostoru a garáží, zahradou a olivovým hájem se jedná o velkolepou nemovitost s širokým využitím. Může se stát luxusním penzionem nebo dokonalou základnou pro rodinu, která chce žít v jednoduchém, tradiční kultury sicilského venkova.

Výhled z domu i na celý pozemek je úžasný, Tyrhénské moře je jasně viditelné.
Přízemí dominuje obrovský otevřený prostor, kde kuchyně, jídelna, obývací pokoj a chodba plynule přecházejí v jeden celek, jehož nosnou stěnu přerušuje široký románský oblouk. Kuchyňský kout je rozdělený, rozkládá se na všech čtyřech stěnách jednoho z velkých prostorů, s množstvím pracovních ploch a skříněk a dvojitým dřezem. Tím se vaření a stolování skutečně propojuje se zbytkem rodinného života - lepší příklad promítnutí sicilských hodnot do architektury nenajdete. Kachlová zástěna a moderní odsávací ventilátor udrží prostor svěží a bez vlhkosti.

Přestože je tento prostor tak velký, je v něm teplo i v zimě. Peletová kamna jsou dobrým zdrojem tepla a stěny jsou slunečnou směsí žluté barvy. Podlaha je z nenápadné terakotové dlažby, ale myslíme si, že velký koberec by byl dokonalým akcentem, který by prostoru dodal dekorativní nádech a pohodlí.

Na druhé straně oblouku, kde stojí vstupní dveře a nahoru se klene široké schodiště, je prostorná hala.

Vpravo od chodby je chodba, která vede do dvojice dvoulůžkových ložnic, z nichž každá má báječný výhled na moře, a do krásně vyzdobené koupelny v námořnické tyrkysové a bílé barvě s moderním sprchovým koutem. V patře je půdorys tohoto křídla domu totožný, jediný rozdíl je v tom, že koupelna na této úrovni má elegantní volně stojící vanu. Vysoké stropy a odhalené trámy z tvrdého dřeva se svažují v mírném sklonu, který nezabraňuje využitelnosti.
Venku je velká garáž a samozřejmě téměř neomezené parkování mimo silnici.

Skutečným bonusem je poloha. K moři cesta trvá přibližně 20 minut.
Pouhou hodinu jízdy autem od hlavního města Sicílie Palerma, kde naleznete veškeré služby včetně mezinárodního letiště, kulturních památek a několika velkých nákupních center.  
V kopcích a horách v okolí Gratteri se nabízí nepřeberné množství příležitostí pro pěší turistiku, procházky přírodou a outdoorové sporty. Na nejvyšších svazích můžete v zimě dokonce lyžovat! Dole u moře na Vás čeká Cefalù, město zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, s kilometry zlatavého písku a úžasným středověkým starým městem. 

Poplatky související s koupí nemovitosti: 12-15% z prodejní ceny + provize 3% bez DPH, minimálně 4 000 EUR
Odkaz na mapu je pouze orientační. 

Lokalita Caronia
Cena € 880 000
Dispozice 11 pokojů, 4 ložnice, 2 koupelny
Rozloha 220 m2
Mapa goo.gl
Makléř David Kožuský
+420 723 767 929
4
2
220

Naše nejlepší nabídky

Malý dům po rekonstrukci
Pollina
2
1
112
€50.000
Hezký apartmán v centru městečka
Castelbuono
2
1
111
€120.000
Ideální pozemek pro vlastní dům
Castelbuono
0
0
4000
€52.000
Více nemovitostí
Přihlaste se k našemu newsletteru Přihlásit se

Nabízíme již 10 let spolehlivé služby v oblasti developmentu a realitních služeb.
© 2023 AdSquad